Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Rzędziany - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

81 600 zł5 112 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hale produkcyjne 3312 m + 1800 m łącznie 5112 m doskonała lokalizacja przy S8 Do wynajęcia dwie funkcjonalne hale magazynowo-produkcyjne w gminie Kobylin Borzymy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49,59 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania znajdującego się w ciekawej, świetnie skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na V piętrze z XV, co zapewnia piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

26,48 zł/m²1 197 m² 31 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu do wynajęcia halę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na os. Piasta przy ul. Chrobrego, na powierzchnię 32,5 m składa się: - aneks kuchenny z salonem, - sypialnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł117 m² 17,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ponad 117 m na 2 piętrze, położone w domu jednorodzinnym przy ul. Łącznikowej w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²78,45 m² 6 668 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 78,45 m prestiżowa inwestycja, najlepsza lokalizacja Atuty lokalu: powierzchnia: 78,45 m Stan: deweloperski (możliwość dowolnej aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Białystok

Młodych,Białystok(Rzędziany + 21 km)

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu w Białymstoku? Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal położony na parterze wolnostojącego budynku na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Białystok

Centrum,Białystok(Rzędziany + 21 km)

50,69 zł/m²290 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją I alarmem *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-biurowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

104 473 zł3 800 m² 27,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 3 800 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

1 000 zł260 m² 3,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do wynajęcia nieruchomość w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin. Hala magazynowa o powierzchni 260m2 położona jest na działce o powierzchni 4500m2(istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

22 000 zł668 m² 32,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość znajdująca się w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin. Polecamy nieruchomość inwestycyjną składającą się z trzech budynków położonych na jednej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

7,89 zł/m²190 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wstrzymana! Do wynajęcia część warsztatowa nieruchomości w gminie Tykocin położonej przy drodze asfaltowej przy trasie S8. Bardzo dobry dojazd z Białegostoku, idealna lokalizacja do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij