Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Rzędziany – na sprzedaż i na wynajem Rzędziany

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

7 100 000 zł22 300 m² 318,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy umeblowany

Zawady,Białystok(Rzędziany + 21 km)

31,67 zł/m²300 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom, lub przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białostoczek,Białystok(Rzędziany + 21 km)

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowa *** *** lokal do adaptacji pod najemcę 100-500m2*** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu powierzchnię biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok(Rzędziany + 21 km)

299 000 zł42,50 m² 7 035,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo handlowy o łącznej powierzchni 42,5 m , położony w pasażu przy ul. Sikorskiego 6a w Białymstoku. Opis nieruchomości: w skład oferty wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Białówny

Centrum,Białystok(Rzędziany + 21 km)

44,30 zł/m²33,32 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal w ścisłym centrum Białegostoku. Nieruchomość położona na parterze w kamienicy przy ul. Białówny 2. Przeznaczenie: magazynek lub jako lokum dla studenta do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem

Starosielce,Białystok(Rzędziany + 21 km)